Informačný servis

13.3.2023 - Pobočka Svätopluková, Bratislava bude 13. 3 2023 až 29. 5. 2023 z dôvodu plánovanéj rekonštrukcie budovy ZATVORENÁ

Vážení klienti,
dovoľujem si vás informovať, že v období od 13. 3 2023 až 29. 5. 2023, bude pobočka Leasingu, Bratislava Svätopluková z dôvodu plánovanéj rekonštrukcie budovy ZATVORENÁ.

Dočasne nás nájdete na adrese Šancová 1/A, Bratislava.

Za  obmedzenie sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

14.07.2021 - JAKUB STÁREK NOVÝM GENERÁLNYM RIADITEĽOM UNICREDIT LEASING OD 1. 1. 2022

Praha, 14. júla – Jakub Stárek, menovaný obchodný riaditeľ a člen predstavenstva UniCredit Leasing, sa od 1. januára 2022 stane novým generálnym riaditeľom a predsedom predstavenstva UniCredit Leasing pre Českú republiku a Slovensko. Nahradí tak doterajšieho generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva Jiřího Matulu, ktorý po skončení svojho mandátu odíde do dôchodku. 

Jakub Stárek
Foto: Jakub Stárek; Zdroj: archív UCB

Jakub Stárek, menovaný obchodný riaditeľ UniCredit Leasing, je dlhoročným členom manažérskeho tímu divízie Firemného a investičného bankovníctva UniCredit Bank. Okrem úspešného pôsobenia vo vedení úsekov SME, MID, Large Corporates a Strategické riadenie korporátneho bankovníctva viedol taktiež niekoľko významných projektov, medzi ktoré patrí napríklad resegmentácia small business klientov do malých a stredných podnikov (SME) alebo implementácia nového IT systému EzY Core vo Firemnom a investičnom bankovníctve. Od augusta 2021 bude Stárek pôsobiť ako obchodný riaditeľ a člen predstavenstva UniCredit Leasing, od januára 2022 vystrieda Jiřího Matulu, ktorý na pozícii generálneho riaditeľa UniCredit Leasing pôsobí od roku 2006.

„Jakub Stárek dosiahol počas svojho doterajšieho pôsobenia kvalitné výsledky v riadení významných úsekov a projektov, a to i v zavádzaní inovácií v rýchle sa rozvíjajúcom digitálnom prostredí. Som presvedčený, že so svojimi bohatými profesionálnymi skúsenosťami posilní nielen svoju pozíciu v rámci skupiny UniCredit, ale bude i skvelým novým generálnym riaditeľom UniCredit Leasing, ktorý bude naďalej kontinuálne rozvíjať,“ komentuje významnú personálnu zmenu Jakub Dusílek, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ UniCredit Bank. 

 

Vážení klienti,
Pri návšteve našich predajných miest by sme Vás radi požiadali,  v rámci ochrany zdravia nás všetkých o dodržiavanie nasledovných pravidiel :

  • Na predaj vozidiel/predmetov sa prosím objednávajte e-mailom alebo telefonicky
  • Buďte prosím presní. Zabránite tým kontaktu s ďalšími návštevníkmi našich predajných miest
  • Pri návšteve používajte ochranné pomôcky na tvár a na ruky
  • Nenavštevujte predajné miesta ak sa necítite zdraví
  • Pri vybavovaní administratívnych vecí prosím dodržujte odstup od personálu min. 2 metre

Stále si môžete vyberať zo širokej ponuky našich vozidiel na našom webe: ucleshop.sk


Bližšie informácie na e-mailoch alebo na telefónnych číslach podľa ponuky.
UniCredit Leasing Slovakia, a.s.
predaj@unicreditleasing.sk
www.ucleshop.sk
+421 2 59271 437, 537, 310

Rezervácie termínov na vrátenie vozidiel po ukončení operatívneho lízingu sú v prevádzke. Rezervovať termín si môžete na: www.vratenievozidla.sk 
Berte prosím na vedomie, že prebierky vozidiel stále podliehajú vládnym nariadeniam.
Ak máte záujem o odkúpenie vozidla po operatívnom lízingu, napíšte nám vopred na emailovú adresu: odkupy@unicreditleasing.sk
V prípade že máte záujem o predĺženie operatívneho lízingu napíšte nám Vašu požiadavku na emailovú adresu: ucfmsksprava@unicreditleasing.sk

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu

UniCredit Leasing Slovakia, a.s.
UniCredit Fleet Management, s.r.o.

10.08.2018 ČLENOM PREDSTAVENSTVA UNICREDIT LEASING A OBCHODNÝM RIADITEĽOM PRE ČESKÝ A SLOVENSKÝ TRH SA STAL DUŠAN HLADNÝ

Novým členom predstavenstva spoločnosti UniCredit Leasing CZ a obchodným riaditeľom pre český a slovenský trh bol k 1. augustu 2018 vymenovaný Dušan Hladný. Hladný pôsobí vo finančnom sektore viac než tridsať rokov. V skupine UniCredit a v bankách, ktoré sa postupne stali súčasťou skupiny, pôsobil na niekoľkých manažérskych pozíciách už od roku 1990. Hladný bol pred vymenovaním do funkcie člena predstavenstva UniCredit Leasing riaditeľom privátneho bankovníctva UniCredit Bank pre Českú republiku a Slovensko.

Dušan Hladný začal svoju profesionálnu kariéru v Mníchove, kde získaval skúsenosti v oblasti korporátneho bankovníctva. Od roku 1994 pôsobil v bankovom sektore v Českej republike. Svoju profesionálnu dráhu v skupine UniCredit začal v roku 1990, kde zastával rôzne manažérske pozície. Vo svojej profesionálnej kariére sa Hladný zameriaval predovšetkým na riadenie financovania veľkých korporácií a klientov zradov malých a stredných podnikov. Od januára 2015 pôsobil ako riaditeľ privátneho bankovníctva UniCredit Bank pre Českú a Slovenskú republiku. Dušan Hladný je absolvent Vysokejškoly ekonomickej v Prahe. Hovorí plynule po anglicky a nemecky.

01.01.2018 MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH V BRNE

UniCredit osloví exportérov na Medzinárodnom strojárenskom veľtrhu v Brne.

UniCredit Bank a UniCredit Leasing, expert vo financovaní malých a stredných firiem, tiež veľkých korporácií na českom a slovenskom trhu, predstaví svoje služby na Medzinárodnom strojárenskom veľtrhu v Brne. Prezentácia sa zameria na oblasti korporátneho bankovníctva, exportného financovania, aj financovania strojných zariadení prostredníctvom lízingu. UniCredit Bank a UniCredit Leasing nájdete na Medzinárodnom strojárenskom veľtrhu v Brne v stánku 76, v pavilóne Z.